Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha28) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
