Schema.org - en to et translation catalogue (15 entries)

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
