Schema.org - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
