Schema.org - en to be translation catalogue (10 entries)

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
