Schema.org - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
