Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha34) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Feed
lt: Srautas

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
