Schema.org - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
