Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
