Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Feed
pl: Zasób

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
