Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە
