Schema.org Blueprints: Podcast Starterkit (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Feed
tr: Akış

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
