Schema.org - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Feed
uk: Канал

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
