Schema.org - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
