Schema.org - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Recipes
el: Συνταγές

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
