School Theme (2.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم
