School Theme (2.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow
