School Theme (2.1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: School
hu: Iskola

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
hu: A cím, a webcím és a kép minden dián megváltoztatható az alábbi dia beállítási mezőcsoportoknál.
