School Theme (2.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Banner
lv: Baneris

en: Highlighted
lv: Izgaismots
