School Theme (2.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Banner
oc: Bandièra

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: School
oc: Escòla

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
