School Theme (3.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: School
da: Skole

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
