School Theme (3.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
