School Theme (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
