School Theme (3.0.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Banner
pl: Baner

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: School
pl: Szkoła

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
