School Theme (3.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Tabs
pt: Separadores

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Status messages
pt: Mensagens de estado

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Site branding
pt: Imagem de marca do sítio

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador
