School Theme (3.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు
