School Theme (3.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
