Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
