Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet
