Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato
