Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: About
pt: Sobre

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de status
