Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
