Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
