Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
