Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
