Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat
