Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
