Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
