Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت
