Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
