Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
