Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status
