Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat
