Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
