Screensaver (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls
