Screensaver (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
