Screensaver (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om
