Screensaver (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen
