Screensaver (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de
