Screensaver (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
