Screensaver (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
